Kripto Para Bloğu Arayanlara Tavsiye: Kripto Para Dünyası

Kripto Para Bloğu Arayanlara Tavsiye: Kripto Para Dünyası
0

Bitcoin ve altcoinlere ilgi oldukça artmaya başladı ve bir çok insan kripto paralara yatırım yapmaya başladı. Durum böyle olunca Youtube gibi platformlarda bir çok yatırım uzmanı ortaya çıkıp yalan yanlış yatırım tavsiyeleri vermeye başladı. Bu sebepten dolayı kullanıcılar da okuyabilecekleri güzel kaynak arayışına girdiler. İşte, sizi bu ihtiyacı karşılayan bir blog sayfası ile tanıştıracağız. Kripto Para Dünyası..

Kripto Para Dünyası Nedir?

Kripto para dünyası Can Şahinöz gibi usta yazar bir yazara sahip olan ve bilgilendirme yazıları yazan bir bir kripto coin blog sayfasıdır. Youtube videolarının aksine burada yalnızca inceleme yazıları yazılmaktadır. Kullanıcıların yatırım yaptığı coinler hakkında bilgi sahibi olması hedeflenmektedir.

Şu artar bu azalır gibi yorumlar yapmaktansa aldığınız altcoinlerin altında yatan teknolojinin ne olduğunu anlatmayı hedeflemektedir. Böylece yatırım yapan kullanıcılar ne aldığını bilir ve parasını ne için neye yatırdığını öğrenmiş olur. Örneğin site içerisinde bulunan Tron Coin nedir ve YFi Coin nedir gibi bilgilendirme yazıları ile bu coinler hakkında okurlarını bilgi sahibi etmektedir.

kripto para dünyası

Mesela bu bloğu takip eden birisi Sandbox Coinin bir oyun platformu için çıkartıldığını ve bu NFT’nin ne işe yaradığını bilir. Ya da BTT gibi bir altcoinin neye hizmet ettiğini anlar. Böylece aklında bir süzgeç oluşturarak ve bu coinleri bu süzgeçten geçirerek değerlendirir ve yatırımını belirler. Coinin neye hizmet ettiğini bilmek onun geleceği hakkında en büyük fikri verecektir.

Bu coinlerin teknolojilerini bilerek yatırım yapmak geleceğe dönük daha mantıklı olacaktır. Aksi halde spekilasyonlara kapılarak yatırım yapmaktan başka bir şey değildir.

Peki Kripto Para Dünyasında Başka Nasıl İçerikler Var?

1inch Coin Nedir ve C98 Coin nedir gibi inceleme yazılarının yanı sıra Binance Tr Referans kodu nedir, Bitcoin Boğa sezonu nedir ve Token nedir gibi blog yazıları da mevcuttur. Böylece Coin incelemelerinin yanı sıra bu sektörde farklı terimleri de öğrenmenizi sağlar.

Kısaca bu sektöre hakim olmak isteyen insanların ve ekonomik yatırımlarını yaparken 2 kere düşünenler için oldukça faydalı bir Blog adresi.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Bankacılık ve Finans mezunu, 24 yaşında Ekonomi meraklısı birisiyim. Aktif olarak web sitem için yazılar hazırlıyor ve trade işlemleri gerçekleştiriyorum. Yaklaşık olarak 7 yıllık trade deneyimim bulunmaktadır.

Yorum Yap