Alacaklarınız Finance&Insurance İle Güvende

Alacaklarınız Finance&Insurance İle Güvende
0

Finance&Insurance, kredi sigortası ve Finansal alanda konusunda uzmanlaşmış danışmanların oluşturduğu uluslararası bir organizasyon olan ICBA üyesi ve Türkiye Temsilcisidir.

ICBA (International Credit Brokers Alliance) sadece kredi sigortası alanında uzmanlaşmış bağımsız brokerların bir araya gelmiş olduğu bir global iş ağıdır.

ICBA, tüm Dünyada 5 kıtada, 60 ülkede, 70 yerleşik ofisleriyle 10.000 in üzerinde müşteriye servis sunmaktadır. ICBA 600 milyar € nun üzerinde sigortalanabilir ciroyu yönetmektedir.

Finance&Insurance, Türkiye pazarında faaliyet gösteren tecrübe ve deneyime sahiptir ve hem ticari hem de özel bireysel müşterilere çok çeşitli sigorta çözümleri sunar.

Ticaret, gerçek kayıp olasılığının kazanç veya kâr olasılığı ile el ele gittiği, doğası gereği riskli bir çabadır. Ticaretin modernizasyonu ve küresel bankacılık sistemi, tüccarların mallarını kredi koşullarıyla alıcılara satabilmeleri ve aslında iş ve ticari büyüme fırsatlarını genişletebilmeleri için hayati önem taşıyan yetenekler de dahil olmak üzere ticareti kolaylaştırmada fırsatlar yarattı.
Bununla birlikte, ticaretin modernizasyonu, daha çeşitli yeni risk ve tehditlere yol açmıştır: Satıcı olarak, aşağıdaki durumların ortaya çıkması durumunda alıcınıza krediyle satılan mal veya hizmetlerin ödenmemesine karşı korunursunuz: Hangi olayların hızla geliştiği, modern tüccarın bu risklere ve bunları en aza indirmek için mevcut seçeneklere karşı her zamankinden daha anlayışlı olmasını gerektirir. Bu riskler şirketinizin can damarını, nakit akışını doğrudan etkileyebilir. İşinizi bu risklere karşı korumak, kırmızı ile siyah arasında fark yaratabilir.
Finance&Insurance, Ticari Alacak Sigortası ile modern iş adamı ve tüccarın karşılaştığı çeşitli risklere entegre bir çözüm sunar. Eğer iş yapıyorsanız, doğal olarak mal ve hizmet satarsınız- ister yurtiçinde ister yurtdışında olsun. Alıcılarla kredili iş yaparsanız, mal veya hizmetleriniz için ödeme alamama riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Ticari Alacak Sigortası, kredi koşullarında iş yapmanın bu temel riskini çözer. İşletmenizin bu risklere maruz kalması durumunda işletmenize çok ihtiyaç duyulan bir yaşam çizgisi sağlayarak nakit akışının kilidini açmaya yardımcı olur.
İster yalnızca Türkiye merkezli yerel tüccarlar, KOBİ’ler/KOBİ’ler veya çok uluslu şirketlerle iş yapıyor olun, ister işletmenizin kapsamını yurt dışında genişletmiş olun, Finance&Insuranc esize işletmenizin hak ettiği korumayı sunmaya hazırdır.

finance&insurance
  • Alıcılardan Yavaş/Ödememe FİNANSAL RİSKLER
  • Alıcıların İflası Sözleşme Anlaşmazlığı SÖZLEŞME RİSKLERİ
  • Devlet Moratoryum SİYASİ RİSKLER
  • Ayaklanma/Sivil Huzursuzluk Savaştan Ödenmeme Doğal Afetler Nedeniyle Ödeme Yapmama İflas anlamı,

diğerleri ise :

  • Alıcınız aleyhine bir iflas, tasfiye veya yönetim emri çıkarıldığında; veya
  • Bir kararın icrası sırasında icra vergisi borcun tamamını karşılamazsa; veya
  • Genel olarak alıcının alacaklılarının yararına geçerli bir devir, düzenleme veya başka bir düzenleme yapılır.

İŞİNİZİ ŞİMDİ KORUYUN! Ticari Alacak Sigortası hakkında ek bilgiye ihtiyaç duymanız veya herhangi bir sorunuz olması durumunda, bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca devlet destekli alacak sigortası ve kefalet sigortası ürünlerine de göz atmayı unutmayın.
İşletmenize hak ettiği korumayı bugün verin!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Bankacılık ve Finans mezunu, 24 yaşında Ekonomi meraklısı birisiyim. Aktif olarak web sitem için yazılar hazırlıyor ve trade işlemleri gerçekleştiriyorum. Yaklaşık olarak 7 yıllık trade deneyimim bulunmaktadır.

Yorum Yap